+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

Teatr w klasie IV czyli nauka przez przeżywanie.

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

Uczniowie wspólnie z p. Kasią przedstawili fragment „Legendy o warszawskim Bazyliszku” Wandy Chotomskiej. W ramach lekcji z j. polskiego poszerzali wiedzę dotyczącą dramatu, ale również wiedzę o całym środowisku teatru. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu w przygotowanie spektaklu, poznali pracę scenografa, choreografa, reżysera oraz wszystkich osób pracujących nad spektaklem. Dowiedzieli się też jak zbudowana jest scena i jak wygląda teatr „od kuchni”. Gratulujemy wspaniałego występu i czekamy na więcej👏👏👏👏👏

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *