+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2020/2021

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

Uroczystość zakończenia roku szkolnego świętowaliśmy w murach naszej szkoły wspólnie z rodzicami, kadrą pedagogiczną i uczniami. Wręczenie świadectw było okazją by pogratulować sukcesów, każdemu z uczniów. Wszyscy uczniowie podczas całego roku szkolnego wytrwale pracowali, dlatego każdy z nich otrzymał nagrodę książkową. „Wakacji czas…” pod takim hasłem uczestnicy koła teatralnego z kl. I-VI przygotowali przedstawienie, dopełnieniem były piosenki w wykonaniu klas I-II oraz klas IV-VI. Życzymy udanych wakacji i wspólnego powrotu do szkoły we wrześniu.

Comments are closed.