Warsztaty poetycko-plastyczne w ramach promocji książki „Basia i Kot”

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

Dzisiaj w naszej szkole odbyły się warsztaty poetycko-plastyczne organizowane przez Gminne Centrum Kultury w Cewicach w ramach promocji książki „Basia i Kot” autorstwa Pana Grzegorza Szlangi. Każdy uczeń naszej szkoły został członkiem Tajnego Stowarzyszenia Kotów Agent Kot. Spotkanie autorskie odbędzie się 8 listopada o godz. 17:30 w Gminnym Centrum Kultury w Cewicach. Organizatorzy serdecznie zapraszają 😊

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.