+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

Wybory do samorządu szkolnego

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

W piątek 30 września, już od rana, do biało czerwonej urny wpadały karty do głosowania. Pierwsze wybory na Przewodniczącego lub Przewodniczącą Szkoły wzbudziły spore emocje. Wszyscy uczniowie, Pani Dyrektor, nauczyciele i pracownicy szkoły oddali głosy, spełniając tym samym swój obywatelski obowiązek. Ogłoszenie oficjalnych wyników już we wtorek rano.

Comments are closed.