Wycieczka klas II- IV do Gdyni i „Centrum Nauki Eksperyment”

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

W wyjeździe uczestniczyli wszyscy uczniowie, którzy uczęszczają na lekcje języka kaszubskiego. Wyspani i uśmiechnięci ruszyliśmy w drogę. Odwiedziliśmy Gdynię – młode nadmorskie miasto, które nawet o tej porze roku potrafi zachwycić. Już w trakcie przejazdu pociągiem usłyszeliśmy wiele ciekawostek dotyczących tego miasta. Wizyta w „Centrum Nauki Eksperyment”, sprawiła uczniom wiele radości i zabawy. Z niecierpliwością czekamy na kolejny wyjazd…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.