+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

Uczniowie klasy II w minionym tygodniu przygotowywali się do przedstawienia kukiełkowego pt. Bajka o smoku, królu, królewnie, rycerzu i… nie zgadniecie o kim jeszcze. Samodzielnie wykonali kukiełki, zaproszenia, scenografię. Każdy miał ważną rolę do wykonania, jak w prawdziwym teatrze. W piątek zaproszeni goście mogli obejrzeć wystawioną sztukę. Wydarzenie to dostarczyło wiele radości wykonawcom i widzom.

Comments are closed.