+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

” Ze starego coś nowego”

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

Szkolny konkurs ekologiczny ” Ze starego coś nowego”🚙🚂🚀✈️🎠🎡 W nawiązaniu do tegorocznych obchodów Dnia Ziemi uczniowie naszej szkoły wykonali ekologiczne zabawki🌍🌎🌏 Wykonane prace pokazały bardzo duże zaangażowanie i pomysłowość wykonawców. Komisja konkursowa po bardzo długich naradach, wyłoniła 3 zwycięzców: I miejsce – Zosia Klaja, II miejsce Tymoteusz Miotk, III miejsce – Jakub Gruszczyński. Gratulujemy 🏆🏆 Dziękujemy za udział. Zapraszamy za rok 🌍🌍

Comments are closed.