+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

Zuchówka – tworzymy dekoracje

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

2.10.2019r. – tradycyjna środa
Na dzisiejszej zbiórce zuchy z 18 Artystycznej Gromady Zuchowej „Mały Książę” tworzyły dekoracje do swojej nowej zuchówki! Malowały baner, na którym będzie napis z 500 lampek led! Dodatkowo każdy mógł stworzyć swoją niepowtarzalną gwiazdkę Małego Księcia 😊 nie zabrakło przygotowań do uroczystości nadania imienia Jacka Pałkiewicza Niepublicznej Szkole Podstawowej „Azymut” w Mostach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *