+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

Sukcesem zakończyliśmy w naszej szkole akcję zbiórki darów na rzecz Fundacji Konkretnie Pomagamy. Serdecznie dziękujemy darczyńcom tj. DYREKCJI, RODZICOM, NAUCZYCIELOM I UCZNIOM, za okazaną pomoc i wsparcie zwierzaków pozostających pod opieką Fundacji. Wszystkie zebrane rzeczy (koce, zabawki, poduchy itp.) oraz karma zostały przekazane właścicielce Fundacji, która zaszczyciła nas swoją obecnością z wyjątkowymi gośćmi MIŁKĄ I MIŚKIEM 🐶🐕. Korzystając z okazji z uczniami naszej szkoły, dokonaliśmy rozstrzygnięcia konkursu plastycznego pt. „Mój czworonogi przyjaciel”.
I miejsce – Zosia Zgubińska kl. I
II miejsce – Niklas Gleba kl. III
III miejsce – Jeremiasz Panek kl. I
IV miejsce – Oliwier Kropski kl. I
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział a zwycięzcom gratulujemy 💪

Comments are closed.