Święto Niepodległości – najważniejsze polskie święto narodowe, obchodzone każdego roku na pamiątkę odzyskania przez Polskę niepodległości. To wyjątkowy dzień, który przypomina nam, że wolność nie jest nam dana raz na zawsze, lecz musi być zdobyta i utrzymana. Podczas uroczystego apelu uczniowie wspólnie z przedszkolakami Michałkowo – Niepubliczne Przedszkole w Mostach w ramach akcji „Szkoła do Hymnu” odśpiewali o symbolicznej godz. 11:11 hymn narodowy – żywy symbol polskości i ducha narodu.
W tym roku świętowaliśmy „śpiewająco”. Uczniowie wspólnie z wychowawcami zaprezentowali pieśni i piosenki patriotyczne. Serdecznie dziękujemy za poprowadzenie uroczystości naszej konferansjerce Zosi ❤️