+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

Apel – Narodowe Święto Niepodległości

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

Corocznie, 11 listopada obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości 🇵🇱🇵🇱🇵🇱 W tym roku, uroczysty apel z tej okazji przygotowali uczniowie kl. IV pod czujnym okiem wychowawcy pani Anity Kasprzyk. Zaprezentowany montaż słowno – muzyczny, który upamiętnił odzyskanie przez Polskę niepodległości w 1918. Cała szkoła wspólnie odśpiewała hymn, a najmłodsi uczniowie z kl. I – III, zaprezentowali pieśń patriotyczną. Pani dyrektor w swoim wystąpieniu między innymi podkreśliła, jak ważna jest młodzież w budowaniu wolności naszego kraju 🤍❤️

Comments are closed.