+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

„Pies najwierniejszym przyjacielem człowieka”

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

Sukcesem zakończyliśmy w naszej szkole akcję zbiórki darów na rzecz Fundacji Konkretnie Pomagamy. Serdecznie dziękujemy darczyńcom tj. DYREKCJI, RODZICOM, NAUCZYCIELOM I UCZNIOM, za okazaną pomoc i wsparcie zwierzaków pozostających pod opieką Fundacji. Wszystkie zebrane rzeczy (koce, zabawki, poduchy itp.) oraz karma zostały przekazane właścicielom Fundacji, którzy zaszczycili nas swoją obecnością z wyjątkowymi gośćmi MIŁKĄ I MIŚKIEM 🐶🐕. Korzystając z okazji dokonaliśmy rozstrzygnięcia konkursu plastycznego pt. „Pies najwierniejszym przyjacielem człowieka”.

I miejsce – Alan Szymichowski kl. III

II miejsce – Aleksander Kobiela kl. II

III miejsce – Bartosz Chmielecki kl. I

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział a zwycięzcom gratulujemy 💪

Comments are closed.