+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

Dzień Otwarty za dwa dni

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

Już w najbliższy czwartek 30 marca, odbędzie się Dzień Otwarty Szkoły. Rodzice z dziećmi zwiedzą klasy szkolne, wezmą udział w proponowanych aktywnościach: zajęcia plastyczne, manualne, zajęcia z robotyki, ścianka wspinaczkowa i wiele, wiele innych. Nie zabraknie rozmów z panią Dyrektor, kadrą pedagogiczną – m.in. wychowawcą przyszłorocznej klasy pierwszej, przedstawicielami Rady Rodziców czy uczniami naszej szkoły. Serdecznie zapraszamy. Czekamy na Was!

Comments are closed.