+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

I Harcerski Festiwal Piosenki Zimowej.

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

Dzisiaj mieliśmy przyjemność współorganiozwać I Harcerski Festiwal Piosenki Zimowej. Było świątecznie, zabawnie oraz radośnie! Betlejemskie Światło Pokoju, które udało nam się przywieźć z Zakopanego zostało przekazane władzom Gmina Cewice Podczas Festiwalu udało nam się wyśpiewać I miejsce! Bardzo się cieszymy! Cieszymy się, że możemy dzielić się świąteczną radością oraz Betlejemskim Światłem Pokoju, które jest tak bardzo ważne! Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w dzisiejszy dzień!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *