+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

Informacja dla Rodziców uczniów kl. 1

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

Poniżej zamieszczamy listę z wyprawką ucznia klasy I na rok 2023/2024.

Pod koniec sierpnia 2023 planowane jest spotkanie rodziców i dzieci z wychowawcą klasy panią Natalią Fokczyńską. Wszelkie informacje będą przekazywane Państwu drogą mailową lub telefoniczną. Dodatkowo prosimy o śledzenie naszej strony internetowej.

Podręczniki i ćwiczenia do obowiązkowych zajęć edukacyjnych uczniowie otrzymają w szkole po rozpoczęciu roku szkolnego (podręczniki zostaną wypożyczone, natomiast ćwiczenia uczniowie otrzymają na własność). Uczniowie rozpoczną naukę z podręcznikami „Szkoła na TAK!” wyd. WSiP, autorzy: Beata Lewandowska i Danuta Kręcisz

Rodzice zakupują tylko podręcznik do religii – informacja na początku roku szkolnego.

WYPOSAŻENIE UCZNIA KLASY PIERWSZEJ

Comments are closed.