Zakończenie roku szkolnego 2022/2023 w kl. IV-VIII

I wreszcie nadszedł ten dzień 😊🌞 W piątek podczas apelu kl. IV-VIII zakończyliśmy rok szkolny. Po raz ostatni widzieliśmy się z koleżankami i kolegami z klasy 8, którzy odbierali świadectwa i nagrody z rąk Pani Dyrektor. Wśród oklasków i dźwięków piosenki ,,To już jest koniec” wychowawczyni Pani Monika Okuniewska wyprowadziła uroczyście naszych Absolwentów. Uczniowie pozostałych klas odbierali nagrody i świadectwa na scenie nagradzani gromkimi brawami. Na koniec wręczony został tytuł UCZNIA Z KLASĄ, który otrzymała Kinga Stefanowska z kl. 6. Gratulujemy jej z całego serca🥳🏆 Wszystkim uczniom dziękujemy za wspólny rok i cieszymy się z wysokich wyników jakie uzyskaliście. Zarówno Wam jak i nauczycielom oraz rodzicom życzymy udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji.