+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

Zakończenie roku szkolnego 2022/2023 w kl. I-III

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

Ostatni dzień roku szkolnego – uroczysty apel w kl. I-III za nami. Były występy najmłodszych uczniów, podziękowania i gratulacje. Świadectwa i nagrody wręczone przez panią Dyrektor cieszyły każdego ucznia. Nietypowe świadectwo otrzymała również wychowawczyni klasy trzeciej. Tytuł UCZNIA Z KLASĄ, otrzymał Cezary Pobiedziński. Serdecznie gratulujemy. To był szczególny dzień przede wszystkim dla uczniów klasy trzeciej i ich wyjątkowej wychowawczyni pani Natalii Fokczyńskiej, bowiem skończyli pewien etap edukacyjny i nadszedł czas rozstania. Podziękowań, uścisków i miłych słów nie było końca. Wszystkim uczniom dziękujemy za wspólny rok. Cieszymy się z Waszych sukcesów i drogi, w której odkryliście swoje mocne strony, talenty oraz rozwinęliście swoje zainteresowania. Zarówno Wam jak i nauczycielom oraz rodzicom życzymy udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji.

Comments are closed.