+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

Internetowe rozgrywki szachowe

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

W ostatnim czasie uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Internetowym Pucharze Województwa Pomorskiego Szkół Podstawowych w Szachach. Turniej przeprowadzony został z wykorzystaniem elektronicznej platformy szachowej Chess.com. Uczniowie rozegrali trzy cykle 7 rund systemem szwajcarskim, tempo gry 15 minut na partię. Poniżej przedstawiamy wyniki. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w rozgrywkach, zaangażowanie i wytrwałość. http://www.pwzszach.org.pl/rozgrywki-wojewodzkie/wyniki-internetowego-pucharu-wojewodztwa-pomorskiego-szkol-podstawowych/

Comments are closed.