+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

Konsultacje dla uczniów na terenie szkoły

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

Od 1 czerwca dla uczniów, organizujemy w szkole bezpośrednie konsultacje z nauczycielami. Konsultacje mają charakter dobrowolny. Jednocześnie nadmieniamy, że podstawa programowa realizowana jest nadal w formie kształcenia na odległość. Szczegóły dotyczące konsultacji zamieszczone są w dzienniku elektronicznym. Uczniowie pamiętajcie o przestrzeganiu procedur bezpieczeństwa obowiązujących w szkole w okresie pandemii COVID-19.

Zajęcia są organizowane zgodnie z zaleceniami MEN, GIS i MZ  https://www.gov.pl/web/edukacja/wytyczne-gis-mz-i-men

http://Zasady organizacji konsultacji dla uczniów klas

Comments are closed.