+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

Lekcja historii

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

Dziś na lekcji historii przenieśliśmy się w czasy I wojny światowej! 🕰️ Uczniowie klasy siódmej mieli okazję poznać życie żołnierzy w okopach, a także zapoznać się z współczesną racją żywnościową żołnierza. Nasz Nikodem – uczeń klasy 7, zainspirowany omawianymi tematami, stworzył krótki filmik, który pozwolił nam lepiej zrozumieć zagadnienia związane z I wojną światową. Jesteśmy pod wrażeniem zaangażowania i kreatywności naszych uczniów! 💪📽️Dziękujemy Nikodemowi za wkład w edukację historyczną naszej klasy! 🌟

Comments are closed.