+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

PRL – żywa lekcja historii

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

🌟📜 Wspaniała podróż w przeszłość z Dziecięcą Akademią Historyczną! 🏛️🕰️ Dziękujemy za udział w prezentacji epoki PRL-u, która pozwoliła nam lepiej zrozumieć naszą historię. 🌟📜 Podczas prezentacji epoki PRL-u odkryliśmy fascynujące aspekty życia codziennego! Od tematów związanych z gospodarką, kulturą, aż po życie społeczne. Przeżyliśmy historię od kuchni, poznając codzienne wyzwania i radości tamtych czasów. Dziękujemy za inspirującą lekcję! 🏭

Comments are closed.