+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

Rok Szkolny 2023/2024 czas zacząć

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

Zaczęliśmy Nowy Rok Szkolny 2023/2024 i z wielką radością przywitaliśmy wszystkich uczniów. Szczególne brawa za odwagę otrzymali uczniowie klasy pierwszej, którym nie straszne było wypicie kwaśnej cytrynki 🍋🍋🍋. Pani Dyrektor Karolina Skorb-Kustusz, miała ważne przesłanie dla naszych uczniów, rodziców i nauczycieli: zachęcała, aby uczniowie pielęgnowali własne talenty, rozwijali zainteresowania i byli świadomi swojej indywidualności. A rodzice i nauczyciele, aby pomagali dzieciom w odkrywaniu świata na swój sposób, przy wykorzystaniu własnych, niepowtarzalnych uzdolnień.

„Dawno, dawno temu zdarzyła się rzecz niezwykła – zwierzęta postanowiły pójść do szkoły. Nauczyciele uznali, że każde przyzwoite zwierzątko musi umieć pływać, latać, biegać i wspinać się na drzewa. Okazało się jednak, że nie wszyscy radzili sobie z tymi przedmiotami równie dobrze. Mimo to niektórzy starali się, jak mogli. Ci zaś, którzy osiągali gorsze wyniki, z czasem rezygnowali i przestawali wierzyć w siebie – albo stawali się krnąbrni.” („Jak kózka uczyła się pływać” Nele Moost)

Comments are closed.