+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

Wycieczka integracyjna kl. I-III

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

Wycieczka klas 1-3 do Sea Parku w Sarbsku była prawdziwą przygodą! 🌊🦭 Najbardziej ekscytującym momentem dnia była oczywiście wizyta na pokazie fok. Dzieci były zachwycone obecnością tych uroczych stworzeń. Podczas pokazu mogły obserwować foki w akcji – skaczące, tańczące i robiące różne sztuczki. To było nie tylko rozrywkowe, ale także edukacyjne przeżycie. Dzieci dowiedziały się dużo o życiu morskich ssaków i o konieczności ich ochrony. To na pewno wrażenie, które pozostanie w pamięci uczniów na długo! 🌟

Comments are closed.