+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

Wycieczka integracyjna kl. IV-VIII

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

Podczas dzisiejszej wycieczki klasy 4-8 wspólnie bawiły się w miejscu, gdzie można miło spędzić czas i w super sposób rozpocząć nowy rok szkolny. Organizatorzy przygotowali różne tematyczne tory przeszkód. Był labirynt w polu kukurydzy, labirynty panelowe, labirynt drewniany, jak i łamigłówki i inne gry logiczne. Pogoda nam dopisała. Spędziliśmy cudowny dzień na świeżym powietrzu, przypomnieliśmy sobie jak świetną jesteśmy drużyną. Wspólnie do celu, pomaganie sobie wzajemnie i podejmowanie próby nawet wtedy, gdy cel wydaje się bardzo odległy – tak minęła nam ta pierwsza wspólna wyprawa Azymutu. Dziękujemy ❤️

Comments are closed.