+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

Paraszyńskie Wąwozy – wycieczka edukacyjna

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

27.05.2021 w ramach projektu Eko-Szkoła klasy 5 i 6 odbyły wycieczkę ścieżką edukacyjno-przyrodniczą w Rezerwacie przyrody Paraszyńskie Wąwozy. Wycieczka na punkt widokowy była doskonałym pomysłem, który dostarczył sporo emocji oraz piękne widoki uczniom. Wyprawa na Jelenią Górę była krótka, ale wymagała większego wysiłku fizycznego, jednak wszyscy daliśmy radę💪😊 Dzięki aplikacji Atlas roślin oraz Czyj to liść rozpoznawaliśmy napotkane po drodze rośliny🌸🌼🌲🌳 Bez wątpienia najważniejszym punktem wycieczki było wspólne ognisko i rozmowy przy pieczonych kiełbaskach😊 To był udany wyjazd🥰🥰 p.s. pani Doroto dziekujemy😘

Comments are closed.