+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

Z „Kazikiem” przez Afrykę

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

Patron naszej szkoły #JacekPałkiewicz to wielki podróżnik i odkrywca. W tym tygodniu uczniowie kl. 2 poznali jeszcze jednego polskiego niezwykłego podróżnika, reportera, #KazimierzaNowaka, który przemierzył Afrykę w ciągu 5 lat z północy na południe i z powrotem. Większość drogi pokonał rowerem. Dzięki #AfrykaKazika autora #ŁukaszWierzbicki poznaliśmy przygody podróżnika. Więcej na https://kazimierznowak.pl/biografia/ Nasze przygody z panem Kazikiem i Afryką, można zobaczyć w fotorelacji z tygodniowej pracy metodą projektu.

Comments are closed.