+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

W wyniku nagłego zatrzymania krążenia (NKZ) w Polsce umiera około 60 tysięcy osób rocznie. Szybkie podjęcie resuscytacji krążeniowo-oddechowej (RKO) lub defibrylacji przy użyciu AED zwiększa trzykrotnie szanse poszkodowanego na przeżycie. Uczniowie klasy 8 w ramach zajęć z edukacji dla bezpieczeństwa przy użyciu fantoma oraz środków ochrony osobistej uczyli się wykonywać RKO w rytm piosenki Bee Gees Stayin’ Alive.

https://fb.watch/kYxf-nk8FX/

Comments are closed.