+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

Z wizytą w PUP w Lęborku

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

W tym tygodniu uczniowie klasy ósmej odwiedzili Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku. Z zainteresowaniem słuchaliśmy jaką pomoc oferuje Powiatowy Urząd Pracy dla osób bezrobotnych, poszukujących lub chcących zmienić pracę. Z pewnością zdobyte informacje pomogą naszym absolwentom w przyszłości odnaleźć się na wymagającym rynku pracy. Serdecznie dziękujemy za życzliwe przyjęcie i poświęcony czas.

Comments are closed.