+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

Toruń – wycieczka kl. 1-3

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

Dziś klasy 1-3 uczestniczyły w wycieczce do Torunia! 🚌🏛️Najpierw odwiedziliśmy Planetarium, gdzie uczestniczyliśmy w seansie „Zostać astronomem” – prawdziwa podróż po kosmosie. Nasi mali astronauci zyskali mnóstwo wiedzy o gwiazdach! 🌌🚀Następnie poznawaliśmy lokalne legendy w Domu Legend Toruńskich, uczestnicząc w warsztatach „Żywe legendy”. To była okazja do fascynujących opowieści. 📖🏰Po wizytach mieliśmy czas na spacer po Starym Mieście i zakupy pamiątek. Wycieczka została sfinansowana z programu „Poznaj Polskę”. 🇵🇱🌟Dziękujemy uczestnikom za aktywny udział! Ten dzień był pełen nauki i uśmiechu. Już nie możemy się doczekać kolejnych przygód! 😊🚌 #WycieczkaSzkolna #Edukacja #Toruń

Comments are closed.