+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

Toruń – wycieczka kl. 4-8

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

W środę uczniowie klas 4-8 uczestniczyli w wycieczce do Torunia. Spotkanie z Toruniem rozpoczęliśmy od spaceru po malowniczych uliczkach Starego Miasta oraz od warsztatów wypieku piernika 🥮🥮🥮 w Żywym Muzeum Piernika. Odwiedziliśmy Muzeum Podróżników im. Tony’ego Halika oraz Planetarium, gdzie obejrzeliśmy seans „Poza horyzontem”💫☄️🌘🪐🌟 W mieście Mikołaja Kopernika nikt się nie nudził, czas na zwiedzanie Torunia upłynął bardzo szybko…za szybko 🙃 Wycieczka została zorganizowana w ramach projektu Poznaj Polskę

Comments are closed.