+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

Wycieczka do Słowińskiego Parku Narodowego

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

Przedostatni dzień roku szkolnego spędziliśmy na pieszej wycieczce na wydmy w Słowińskim Parku Narodowym. Po pokonaniu ok 5 km urokliwą trasą przez las dotarliśmy do upragnionego celu. Niczym nasz patron, #JacekPałkiewicz odkrywaliśmy najbardziej skryte zakątki Ruchomych Wydm oraz pobliskiej plaży. Było ciężko, gryzły nas komary i muchy, ale nie poddaliśmy się 💪 Nagrodą było letnie morsowanie w wodach Bałtyku oraz odpoczynek na plaży🏖☀️ To był bardzo udany dzień, który zakończyliśmy lodami i słodkimi goframi. Na pewno wrócimy tam jeszcze raz🥰

Comments are closed.