+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

Wycieczka rowerowa kl. IV-VI

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

Ostatnią środę roku szkolnego 2020/2021 uczniowie klas 5-6 spędzili bardzo aktywnie. Wspólnie wybrali się na wycieczkę rowerową. Trasa wycieczki liczyła ok 12 km i wiodła przez Mosty, Lubowidz i leśne okolice. Pokonaliśmy ją w znakomitej kondycji i świetnych humorach. Drobne wywrotki czy problemy z łańcuchami nie przeszkodziły nam w świetnej zabawie. Bacznie obserwowaliśmy przyrodę i cieszyliśmy się urokami lata. Po męczącej wyprawie przyszedł czas na odpoczynek przy jeziorze Lubowidz. Były lody, zapiekanki i moczenie stóp. Szkoda, że kończy się rok szkolny, a wraz z nim czas dobrej zabawy i wspólnych wypadów. Z utęsknieniem czekamy na kolejną wyprawę rowerową.

Comments are closed.