Zaproszenie na szkolenie

W najbliższy czwartek 27 kwietnia o godz. 16.00, serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców uczniów naszej szkoły na warsztaty pt.: Cyberprzemoc, e-uzależnienia, seksting – problemy nastolatków w Internecie”. Szkolenie poprowadzi pan Maciej Dębski – założyciel i prezes fundacji Fundacja Dbam o Mój Zasięg

W środę 26 kwietnia podczas zajęć lekcyjnych, odbędą się warsztaty dla uczniów oraz o godz. 16.00 warsztaty dla nauczycieli.

Wciąż rozwijająca się technika przekazywania informacji i komunikacji skłania nas wszystkich do rozmawiania, poszerzania wiedzy oraz do nabywania umiejętności rozpoznawania zagrożeń. Serdecznie zapraszamy na szkolenie i warsztaty.

Strona fundacji https://dbamomojzasieg.pl/