+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

W minionym tygodniu uczniowie klas 1-8 mieli okazję wziąć udział w żywej lekcji historii pod kierunkiem Elbląskie Bractwo Historyczne. Było to pasjonujące spotkanie z historią. Uczniowie zapoznali się z replikami historycznych strojów, broni i opancerzenia. Usłyszeli jak brzmiała muzyka w średniowieczu. Mieli okazje dotknąć replik średniowiecznych instrumentów. Największa atrakcją zarówno wśród młodszych jak i starszych uczniów była możliwość założenia ubioru średniowiecznego rycerza oraz lekcja strzelania z łuku. Takie lekcje z pewnością na długo zapadną w pamięci naszych uczniów.

Comments are closed.