+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

Dawne zabawki kaszubskie

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

Warsztaty plastyczne realizowane w kl. I w ramach zajęć j. kaszubskiego pt. „Dawne zabawki kaszubskie”, podczas których uczniowie otrzymali repliki dawnych zabawek z Kaszub i Pomorza, sprawiły dzieciom wiele radości i były wspaniałą okazją do rozwinięcia swoich zdolności manualnych i kreatywnych. Stały się również okazją do przybliżenia tradycji dawnych zabawek z terenu Kaszub i Pomorza.

Comments are closed.