+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

Jacek Pałkiewicz – Gdańsk

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

🗺️🎒14 marca uczniowie klasy VII uczestniczyli w spotkaniu z Jacek Pałkiewicz na Wydziale Inżynierii Lądowej i Środowiskowej Politechniki Gdańskiej. Podczas spotkania „Nasz Patron”, opowiadał między innymi o swojej pasji podróżowania. Towarzyszyły nam duże emocje, ponieważ niektórzy z uczniów po raz pierwszy mieli okazję spotkać się z panem Jackiem. Takie dni na zawsze zostaną w naszej pamięci 🥰 Panie Jacku oraz Politechnika Gdańska serdecznie dziękujemy za miłe powitanie 🥰

Comments are closed.